Dongguan Renk Rüzgar Plastik Ürün.LTD

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Dongguan Color Wind Plastic Product.LTD

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Dongguan Color Wind Plastic Product.LTD Sertifikalar
Çin Dongguan Color Wind Plastic Product.LTD Sertifikalar
Hizmet ve zamanında teslimattan çok etkilendik. Çok teşekkür ederim. Gelecekte daha fazla iş şansımız olacak

—— David. BİZE

Hızlı yanıtınız ve ayrıntılı açıklamalarınız için her zaman teşekkür ederiz. Bu hizmeti bize sunacak bir tedarikçimiz olmadı.

—— Hanina. Almanya

Teşekkür ederim. Sizlere güveniyoruz, çünkü her zaman bizim için harika bir iş çıkarırsınız.

—— Patrick. Montreal Kanada

Dongguan Color Wind Plastic Product.LTD

1 2 3 4 5
Dongguan Color Wind Plastic Product.LTD Dongguan Color Wind Plastic Product.LTD Dongguan Color Wind Plastic Product.LTD Dongguan Color Wind Plastic Product.LTD Dongguan Color Wind Plastic Product.LTD

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 300,000-400,000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 80% - 90%
Firmamız 2007 yılında kurulmuş olup, her türlü baskı ürünleri ve yenilikçi kırtasiye ürünleri alanında faaliyet göstermektedir.

Yaratıcılık

Ürün geliştirme, şirketimizde yıl boyu süren bir programdır. Uluslararası sergilere katıldık, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizle tanıştık ve departmanlar ve malzeme tedarikçileri arasında denizaşırı pazarlama araştırması ve tartışması gerçekleştirdik. Başkalarından farklı olan veya mevcut sürümden kesinlikle daha gelişmiş benzersiz öğeler oluşturmak için ürünler ve materyaller hakkında birçok güncellenmiş bilgi topladık. Kendi Ar-Ge departmanımız var ve Tayvan Bölgesi, İngiltere ve ABD'de ürün tasarımcıları ile ortaklıklarımız var. Anında seçiminiz için geniş bir yelpazede ODM ürünlerimiz var. Özel tasarımlar makul miktarlarda kabul edilir.

Kalite

Rakiplerimiz sadece maliyet ve fiyatlardan etkilenirken, rekabetçi fiyatlarla kaliteli ürünler elde etmek için çok çalışıyoruz. İyi eğitimli QC personeli, sevkiyat için paketlenmeden önce en uygun ürünlerin elde edilmesini sağlamak için tüm üretim hatlarımızı denetler. Yüksek kaliteli malzemelerle ürünler üretiyoruz ve malzemelerimizin çoğu Avrupa standart gereksinimlerini karşılamaktadır. Tanımlanmış etiketler, barkod etiketleri ve diğer ürünler müşterilerin mağaza ve dükkanlar için uygun dağıtım düzenine sahip olmasını sağlayan uluslararası standartlardır.

Pazarlama

"Saygı, güven ve Hizmet" ilkesi ile ana amacımız tüm müşterilerimiz için tek elden tedarikçi olmaktır. Müşterilerimize üretim, malzeme, geliştirme, montaj, entegrasyon ve tezgah markalama hizmetleri vermekteyiz. Piyasadaki münhasırlık koşullarına (sadece talep üzerine), kopya haklarına ve sözleşmeli projelere uyuyoruz. Stok mallar satılmayacak, ancak ısrar edecek ve asla müşterilerimizden ürünler kopyalayamıyor veya kopyalayamıyoruz. Uzun vadeli iş ilişkisine inanıyoruz ve müşterilerimizden güven ve görev almamız bizim için en zevkli konular.

İletişim bilgileri
Dongguan Color Wind Plastic Product.LTD

Faks: 86-769-89046878

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin